Дирекція школи в Запоріжжі заклеїла меморіальну табличку загиблому бійцеві Віктору Катанову

Дирекція школи в Запоріжжі заклеїла меморіальну табличку загиблому бійцеві Віктору Катанову Поштівка image 1
14 Травня 2016, 16:02

У Запоріжжі завдяки втручанню громадськості на меморіальну дошку загиблого бійця 55-ї бригади Віктора Катанова повернули напис про те, що він боровся з російсько-фашистськими загарбниками. Про це виданню “Цензор.НЕТ” повідомила волонтер Катерина Матюха.

Меморіальна дошка була встановлена наприкінці квітня на школі № 83, у якій вчився загиблий боєць. Фінансування та установку дошки взяли на себе побратими Катанова.

На початку травня напис про те, що герой боровся з “російсько-фашистськими загарбниками” заклеїли чорною стрічкою.

“Спочатку директор школи заявляла побратимам загиблого, що їй були сигнали зверху прибрати фразу “зупинив російсько-фашистську навалу”. Потім, коли я і журналісти в школу прибігли, то по телефону сказала: “Це наша ініціатива”. Я дзвонила в департаменти обладміністрації. І в той же вечір чорну смужку, яка закривала напис, прибрали”, – розповіла Матюха.

Побратим Катанова артилерист Павло Марценюк так відреагував на подію: “Нас вбивають росіяни, віроломно без оголошення війни, наслідуючи Гітлера напали на нашу країну, а когось ображає те, що ми пишемо, що захисник загинув у бою з російсько-фашистськими загарбниками”.

Наразі чорної стрічки на меморіальній дошці Віктору Катанову немає.

Дирекція школи в Запоріжжі заклеїла меморіальну табличку загиблому бійцеві Віктору Катанову