Поштовий концерн Deutsche Post почне серійний випуск електромобілів

Поштовий концерн Deutsche Post почне серійний випуск електромобілів ПоштівкаЕлектромобіль Deutsche Post моделі Streetscooter
3 Квітня 2016, 00:08

Перші 2000 електромобілів моделі Streetscooter німецький поштовий концерн введе в експлуатацію в 2016 році. Поступово ними замінять весь автопарк Deutsche Post.

Німецький поштовий концерн Deutsche Post планує почати серійне виробництво автомобілів з приводом від електродвигуна. Про це в суботу, 2 квітня, повідомило німецьке видання Focus Online з посиланням на представника концерну Юргена Гердеса (Jürgen Gerdes). За його словами, перші 2000 електромобілів моделі Streetscooter будуть введені в експлуатацію в 2016 році і використовуватимуться для доставки листів і посилок на всій території Німеччини. Поступово 30.000 електромобілів мають повністю замінити автопарк Deutsche Post, підкреслив Гердес.

Фінансування проекту обсязгом близько 9 млн євро надає Міністерство охорони навколишнього середовища ФРН. Виробництвом електромобілів займається Streetscooter Gmbh – дочірнє підприємство Deutsche Post, яке концерн придбав в 2014 році. Максимальна швидкість електрокара становитиме 85 км / год, а відстань, яку він зможе проїхати без підзарядки, – 80 км.

Deutsche Post сподівається, що модель Streetscooter зможе стати альтернативою електромобілів американської компанії Tesla. “Вони виробляють високоякісні транспортні засоби для індивідуального користування, а ми можемо виготовляти транспортні засоби для корпоративних клієнтів за вкрай низькими цінами”, – заявив Юрген Гердес. У середньостроковій перспективі концерн також планує почати постачання своєї продукції іншим компаніям.