Cтолиця страждає від сильного снігопаду

6 Лютого 2017, 12:41

Через снігопад рух на вулицях міста ускладнено.

Комунальні служби Києва з учорашнього вечора працюють в посиленому режимі. Як повідомляє комунальна корпорація “Київавтодор”, з ночі на понеділок на вулицях міста безперервно працює 267 одиниць снігоприбиральної техніки та бригади комунальників, які прибирають сніг вручну.

“Станом на 6:00 ранку повний комплекс робіт по обробці та очищенню доріг від снігу було проведено чотири рази. Станом на 8:30 такі роботи виконуються вже вп’яте, оскільки опади не припиняються”, – повідомляють в “Київавтодорі”.

За добу комунальники використали 1753 тонни солі і 1462 тонни піщано-соляної суміші.

“Шляховики продовжують роботи в посиленому режимі, у прибиранні вулично-дорожньої мережі задіяна вся наявна техніка і людські ресурси”, – йдеться в повідомленні.

Незважаючи на роботу комунальників, о 9 годині ранку затори в Києві за даними сервісу “Яндекс.Пробки” досягли максимальних десяти балів. Станом на зараз завантаженість вулиць в місті становить вісім балів.

Міська влада закликала киян сьогодні не користуватися власними автомобілями, а добиратися громадським транспортом. Однак, маршрутки і тролейбуси теж не можуть нормально проїхати і буксують на нечищеній дорозі.

Крім того, сьогодні з ранку міськадміністрація обмежила в’їзд в місто для вантажного транспорту.

Джерело:

Сегодня.ua

Cтолиця страждає від сильного снігопаду