Британська компанія залучила штучний інтелект до виробництва пива

Британська компанія залучила штучний інтелект до виробництва пива Поштівка
6 Жовтня 2016, 16:24

Штучний інтелект допомагає британської компанії IntelligentX Brewing Company удосконалювати рецепти пива.

Ідея залучити штучний інтелект до виробництва пива з’явилась у фахівців компанії Intelligent Layer, яка спеціалізується на технологіях машинного навчання, і креативного агентства 10x. Спільними зусиллями вони створили IntelligentX Brewing Company і розробили алгоритми для обробки споживчих відгуків з метою поліпшення якості пива.

Штучний інтелект проводить опитування серед любителів пива, аналізує відповіді і допомагає IntelligentX помічати закономірності, які можна використовувати при складанні рецептів напою.

“Оскільки наш штучний інтелект постійно реагує на відгуки споживачів, ми можемо варити пиво, яке повністю вам підходить швидше, ніж хто-небудь, – свідчить повідомлення на сайті IntelligentX. – Тобто ми отримуємо більше даних, а ви – більш якісне пиво”.

Британська компанія пропонує 4 сорти пива: Golden, Amber, Pale і Black. IntelligentX запевняє, що з допомогою штучний інтелект вже 11 разів змінювала рецепти напоїв. І це лише за рік, протягом якого компанія тестувала систему. Наразі пиво IntelligentX доступно в одному із закладів Лондона.

Британська компанія залучила штучний інтелект до виробництва пива