“Батьківщина” не голосуватиме за проект бюджету-2017

20 Грудня 2016, 17:40

Фракція “Батьківщина” не голосуватиме за законопроект про державний бюджет на 2017 рік.

Про це повідомила голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко в коментарі журналістам.

“Партія “Батьківщина” буде всіма силами перешкоджати прийняттю цього бюджету. Ми будемо голосувати проти і ми будемо закликати усіх інших депутатів голосувати проти”, – заявила Тимошенко.

За її словами, проект бюджету базується на нормах, які передбачені трьома законопроектами, у яких закладено багато корупційних схем.

Зокрема, наголосила Тимошенко, законопроект № 5132 “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень” “має гарну назву, але насправді є просто жахливим”.

За висновками Комітету ВР по євроінтеграції, даний законопроект “не відповідає праву ЄС”, заявила лідер фракції “Батьківщина”.

Вона зауважила, що цим законопроектом передбачено скасування пільгової системи оподаткування для “малих і середніх аграріїв”, тобто “добиваються фермерські господарства”.

“Одночасно цим законопроектом підвищуються податки на дизельне пальне на 30%, що призведе до здорожчання пального” для фермерських господарств, сказала Тимошенко і додала, що два інших законопроекти також погіршують ситуацію в економіці, і тому ні ці законопроекти, ні бюджет не можуть бути підтримані у Верховній Раді.

Як повідомлялося, сьогодні Верховна Рада України у другому читанні планує розглянути законопроект про державний бюджет України на 2017 рік.

“Батьківщина” не голосуватиме за проект бюджету-2017