Аспірин сприяє зачаттю хлопчика

Аспірин сприяє зачаттю хлопчика Поштівка
6 Липня 2016, 11:28

Приймаючи аспірин перед статевим актом, жінки, які перенесли невдалу вагітність, на 30 відсотків підвищують свої шанси зачати хлопчика.

До такого висновку прийшли американські вчені, автори статті в журналі Journal of Clinical Investigation, повідомляє «УНІАН».

Дослідники працювали з жінками, вагітність яких закінчилася викиднем.

Відомо, що ризик викидня зростає через запальні процеси у матці.

Вважається, що імунна система помилково сприймає плід як чужорідне тіло і починає атакувати його.

Аспірин — це нестероїдний протизапальний препарат, який знімає біль і запалення. Кілька невеликих досліджень показали, що він збільшує відсоток вдалих вагітностей серед жінок, які перенесли процедуру ЕКЗ.

У рамках останньої роботи медики з Національного інституту здоров’я дитини і розвитку людини (США) видавали 1228 жінкам, які намагалися завагітніти, або таблетку аспірину, або плацебо — щоб вони прийняли ліки безпосередньо перед статевим актом.

У результаті 31 відсоток пар зачали хлопчика (у тих, хто прийняв плацебо, цей показник становив 23 відсотки). Серед зачатих дівчаток відмінності між «аспіріновою» групою і групою плацебо виявилися мінімальними (24 і 25 відсотків відповідно).

Таким чином, вживання аспірину знижує шанси того, що організм відкине ембріон чоловічої статі.

Проте вчені попереджають: допоможе такий засіб тільки тим, хто страждає від запальних процесів у матці, пов’язаних з викиднями.

Аспірин сприяє зачаттю хлопчика