Апеляційний суд визнав правомірним скасування тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій в Києві

antikoruptsiyniy-sud
20 Грудня 2018, 17:52

20.12.2018 колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду міста Києва, розглянувши апеляційну скаргу у справі №826/8441/17, постановила залишити її без задоволення, а рішення від 06.07.2018 Окружного адміністративного суду міста Києва — без змін. Вступна та резолютивна частини постанови були оголошені у даному судовому засіданні.

Про це повідомила «Спілка власників житла України».

Таким чином, залишено без змін рішення від 06.07.2018 Окружного адміністративного суду міста Києва у справі №826/8441/17 за адміністративним позовом Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України» до Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання протиправним та скасування розпорядження №668 від 06 червня 2017 року «Про встановлення тарифів та структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових  територій та внесення змін до деяких  розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)».

Вказаним рішенням було задоволено частково даний адміністративний позов, зокрема, визнано протиправним та скасовано розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) №668 від 06 червня 2017 року.

Голова Спілка власників житла України Олексій Кучеренко прокоментував цю подію на своїй сторінці у facebook:

Спілка власників житла України також повідомляє, що очікуючи значну кількість запитань громадян щодо порядку реалізації даного рішення, нею буде сформована правова позиція стосовно ситуації що склалася, а також підготовлені відповідні роз’яснення та рекомендації для споживачів.