- Поштівка - https://poshtivka.org -

Суд ООН сьогодні розпочне засідання за позовом України проти Росії

Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль повідомила в Facebook, що 6 березня в Міжнародному суді ООН відбудеться засідання за позовом України про порушення РФ положень Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

“Рішення Суду зобов’язати Росію припинити дискримінацію українців і кримських татар, а також припинити підтримку терористів на Донбасі поставить РФ перед дилемою: або припинити своє протиправну поведінку або остаточно перетворитися в країну-парію, з якою ніхто не матиме справи”, – заявила Зеркаль.

Життя людей та їх права – найважливіші серед усіх питань, щодо яких ведеться правова боротьба в рамках протидії агресії…

Опубліковано Lana Zerkal [1] Неділя, 5 березня 2017 р. [2]

Також заступник міністра нагадала, що захист життя і прав людей, які зазнають дискримінації в окупованому Криму і страждають від підтримуваного Росією тероризму на Донбасі є головним мотивом звернення України до Міжнародного суду ООН.

За інформацією Зеркаль, слухання проходитиме протягом чотирьох днів і транслюватиметься он-лайн.

Нагадаємо, 16 січня МЗС України передало позов проти Росії до Міжнародного суду ООН в Гаазі, що стосується порушення Конвенції про протидію фінансуванню тероризму та Конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Джерело:

Корреспондент.net