З’ясовано, де Порошенко провів новорічні свята

Порошенко
17 Січня 2018, 17:56

Президент України зустрів 2018 рік вдома, декілька днів був в Івано-Франківській області, потім відпочивав на Мальдівах.

Президент України Петро Порошенко Новий рік зустрічав вдома у родинному колі, а потім побував на Прикарпатті та Мальдівах.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” із посиланням на прес-служба глави держави.

“Інформуємо, що Новий 2018 президент зустрічав удома в сімейному колі. Кілька днів він провів у державній резиденції Гута на Івано-Франківщині”, – йдеться у відповіді на інформаційний запит агентства.

Після того Порошенко здійснив приватну поїздку на Мальдіви “з метою короткого відпочинку”. Зазначається, що цю подорож президент здійснив за власний кошт, що буде відображено в його електронній декларації.

У прес-службі також заявили, що оприлюднили інформацію про поїздки Порошенка постфактум, виходячи з міркувань безпеки.

Нагадаємо, президент України Порошенко отримав більше мільйона гривень відсотків від вкладів у власному банку. Він задекларував дохід у вигляді відсотків від вкладів, який складає більше мільйона гривень. Цю інформацію відображено в електронній декларації на сайті НАЗК. Так, згідно документу від 5 січня, президент має в Міжнародному інвестиційному банку три вклади, за якими отримав відсотки в розмірі 616,309 тис. грн, 328,698 тис. грн та 84,778 тис. грн. Зазначимо, що відсотки від вкладів Порошенко декларує щомісяця.