Знайдено овоч, який захистить чоловіків від вікових проблем з простатою

Знайдено овоч, який захистить чоловіків від вікових проблем з простатою Поштівка
24 Травня 2016, 12:04

Помідори можуть допомогти літнім чоловікам, які страждають від характерних вікових проблем з простатою. До такого висновку прийшли британські вчені з Королівського лондонського шпиталю.

Значна кількість літніх чоловіків змушені щоночі по кілька разів відвідувати туалет, що пов’язано з віковими змінами простати. Однак тепер встановлено, що в рішенні цієї проблеми велику допомогу можуть надати помідори. Дослідники встановили, що нутрієнт під назвою лікопін, що забезпечує помідорам їх характерний червоний колір, в перспективі здатний позбавити представників сильної статі від цього неприємного розладу.

Британські вчені провели метааналіз 67 досліджень, із якого випливало, що лікопін можна використовувати для уповільнення патологічного процесу збільшення передміхурової залози, через яку і виникають потреби в частих сечовипускання. .

Раніше було відомо, що лікопін уповільнює розвиток раку простати, і тепер вчені з’ясували, що йому під силу перешкоджати процесу збільшення передміхурової залози і розвитку доброякісної гіперплазії простати. Самі автори дослідження підкреслюють, що необхідно провести більше робіт для того, щоб рекомендувати лікопін всім представникам сильної статі. Однак уже проведений метааналіз показав досить вражаючі результати.

Вони підтверджують дані, отримані в ході попередніх досліджень. Так, під час спостережень в Китаї було встановлено, що традиційна місцева дієта з великою кількістю фруктів і овочів знижує кількість жертв доброякісної гіперплазії простати. А вчені з Університету Брістоля з’ясували, що чоловіки, в раціоні яких був максимум томатів, на 18% рідше стикалися з раком простати.

Знайдено овоч, який захистить чоловіків від вікових проблем з простатою