Reuters: Росія доставила в анексований Крим ще дві газові турбіни Siemens

турбіни SiemensДві турбіни Siemens в порту Севастополя
13 Липня 2017, 07:58

У порту окупованої Феодосії виявили ще дві нові газові турбіни, відправлені з території Росії.

Про це інформує Reuters.

Відзначається, що поки немає незалежного підтвердження, що ці газові турбіни виготовила саме фірма Siemens, яка у разі постачання обладнання на територію анексованого півострова, може потрапити під санкції з боку ЄС. Однак стверджується, що їх розміри і форма відповідають загальнодоступним фотографіям газотурбінних систем концерну.

Крім цього біля входу в порт помічені і озброєні люди, що не дозволяють заходити на територію журналістам.

Також відомо, що саме ж обладнання вивозили з порту під наглядом ескорту, який складався з поліцейських машин і позашляховиків.

За інформацією ЗМІ, цікавим фактом є те, що згідно з планом, другу партію турбін Siemens повинні були доставити якраз в феодосійський порт саме цього місяця.

“Якщо обладнання, яке побачили журналісти в порту Феодосії, дійсно вироблялося компанією Siemens, це буде свідчити, що Росія все ж просуває свій план, незважаючи на позов від Siemens і попередження німецького уряду, що використання турбін Siemens негативно вплине на подальші інвестиції цієї країни в Росію. Також справа газових турбін яскраво продемонструвала, наскільки ЄС, його країни-члени і європейські компанії, мають намір посилити санкції проти Росії “, – підкреслюється в матеріалі інформагентсва.

Раніше повідомлялося, що турбіни до Криму завезла фірма, яка належить Siemens.

Також варто нагадати, що Siemens ініціює кримінальне розслідування стосовно винних у поставці турбін до Криму.

Reuters: Росія доставила в анексований Крим ще дві газові турбіни Siemens