Злодійкуватому голові НКРЕКП намагаються пояснити, що Роттердам знаходиться не на Росії

Андрій Герус
9 Липня 2017, 14:28

Екс-член Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Андрій Герус розповів в Facebook про спроби напоумити главу НКРЕКУ Дмитра Вовка.

Яка різниця між Роттердамом+ для вугілля і Хаб+ для газу? Ну хоча б те, що імпортний газ реально купується у центральній Європі і доставляється в Україну. Тобто реальні фізичні імпортні поставки співпадають з тим, що у формулі.

Більшість антрациту ж купується в Росіі, морем взагалі не іде, у порту не перевалюється. Але рахується всім у тарифи, як “Роттердам+доставка морем+перевалка у порту”. Про марку Г (80% від всього вугілля) взагалі мовчу, вона не імпортується в принципі.

Яка тут може бути професійна дискусія, якщо Голова незалежного Нкрекп Д.Вовк не розуміє , що Роттердам — це не Росія, а чорне — це не біле.

Як бачимо незалежністю можна користуватися по-різному, зокрема бути незалежним від науки географія та від здорового глузду, – написав Герус.

Він також додав посилання на публікацію в Ліга.Бизнес, з якої випливає, що половину всього вугілля Україна отримує з Росії.

Злодійкуватому голові НКРЕКП намагаються пояснити, що Роттердам знаходиться не на Росії