ZIK посів друге місце в рейтингу серед інформканалів

23 Вересня 2017, 14:01

У п’ятницю, 22 вересня, ZIK посів друге місце серед інформканалів за аудиторією «Україна 18+» з часткою 0,85%, випередивши «Прямий», News One та «5-й канал».

Про це повідомляє прес-служба телеканалу ZIK.

Зокрема високі рейтингові показники продемонструвало прем’єрне політичне ток-шоу з ведучою Наташею Влащенко «Народ проти», ставши лідером серед інформканалів з часткою 1,86% за аудиторією «Україна 18+», а також з частками 1, 63% і 0,85% за цільовими «Україна 18+ міста 50+» та «Україна 18-54» відповідно.

Також за показниками телеперегляду на перших позиціях проект «Історична правда з Вахтангом Кіпіані» та блок програм департаменту інформаційного мовлення та аналітики під керівництвом Роксани Руно, а саме новинні випуски «Перші про головне» та прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Середньоканальна частка ZIKу за аудиторією «Україна 18+» також тенденційно зростає.

Нагадаємо, уже в перші дні нового осіннього сезону, який стартував на ZIKу, телеканал випередив за рейтинговими показниками «5-й канал» та «Канал 24».

Зазначимо, ZIK демонструє позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє 7-річчя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію в Києві. Через 2 роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.