Збірна Латвії зі скелетону оголосила бойкот чемпіонату світу у Сочі

Збірна Латвії зі скелетону оголосила бойкот чемпіонату світу у Сочі Поштівка image 2СвІтлина з Інстаграму збірної Латвії зі скелетону
11 Грудня 2016, 20:34

Латвійська збірна зі скелетону на чолі з неодноразовим чемпіоном світу Мартіном Дукурсом відмовляється від участі у чемпіонаті світу 2017 року, який в лютому відбудеться у російському Сочі.

Про це повідомляє повідомляє прес-служба команди.

“Минуло достатньо часу відтоді як Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) і Міжнародний олімпійський комітет (МОК) повідомили про нечистих в нашому виді спорту атлетів. Як члени спільноти скелетоністів відчуваємо, що є можливість зробити більше, щоб в результаті тріумфувала правда. Беручи до уваги останні відомості, ми говоримо — досить!
Поки наша Міжнародна федерація все ще збирається, читаючи і переварюючи опубліковані повідомлення на цю тему, ми зробимо те, що можемо. Ми готові змагатися на чемпіонаті світу на будь-якій іншій трасі, тільки не в Сочі, Росії — місці, де в 2014 році було вкрадено олімпійський дух”, — йдеться в заяві “Ні Сочі” збірної Латвії зі скелетону.

СвІтлина з Інстаграму збірної Латвії зі скелетону

СвІтлина з Інстаграму збірної Латвії зі скелетону

5 грудня про бойкот чемпіонату світу з бобслею і скелетону в Сочі задумалася збірна США.

Турнір має відбутися з 13 по 26 лютого 2017 року.

Нагадаємо, Друга частина доповіді незалежної комісії WADA про допінгові проблеми в російському спорті була представлена 9 грудня. Зокрема, в ній повідомляється, що фальсифікації з допінг-пробами виявлено в двох росіян, які завоювали чотири золоті медалі Олімпіади 2014 року в Сочі. Крім того, співробітників Московської антидопінгової лабораторії звинуватили в приховуванні позитивних проб за допомогою додавання в них солі і кави.

Канадський юрист Річард Макларен у цій доповіді, підготовленій для Всесвітнього антидопінгового агентства, зазначив, що більше тисячі російських спортсменів із літніх, зимових і паралімпійських видів спорту безпосередньо брали участь у маніпуляціях із допінгом.

Зокрема встановлено, що Росія виграла чотири золоті медалі на зимовій Олімпіаді в Сочі з грубим порушенням антидопінгових правил.

Як повідомлялося, Міжнародний олімпійський комітет повторно перевірить 254 допінг-проб російських спортсменів, взятих під час зимових Олімпійських ігор у 2014 році, що відбулися у Сочі.

Збірна Латвії зі скелетону оголосила бойкот чемпіонату світу у Сочі