ЗАЗ може запуститися в роботу для виробництва великої партії електрокарів

21 Жовтня 2017, 17:22

Запорізький автомобілебудівний завод, що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, працює з одним з лідерів українського ринку доставки компанією «Нова Пошта», над налагодженням виробництва розвізних фургонів ZAZ VIDA Cargo EV з електричною силовою установкою.

Формування інфраструктури для використання автомобілів, які є дружніми до навколишнього середовища, набирає обертів, і темпи зростання такого парку в Україні є одними з найвищих в Європі. Крім звичайних користувачів електротранспорту, все частіше звертає увагу на транспорт, який має нульову емісію, і бізнес різного масштабу. При цьому, крім екологічності, наявність в корпоративному парку електрокарів, свідчить про бажання компаній відповідати статусу інноваційної.

Так, Запорізький автомобілебудівний завод, одне з найбільших підприємств в Україні, що володіє повним циклом виробництва автомобілів досягло попередніх домовленостей з іншим провідним гравцем ринку доставки, компанією «Нова Пошта», про можливість виробництва фургонів ZAZ VIDA Cargo EV. В результаті експлуатаційних випробувань ходового примірника легкого развозного фургона ZAZ VIDA Cargo EV з електроприводом, департамент досліджень і розробок компанії «Нова Пошта» погодив технічне завдання на створення такого автомобіля.

«Для ЗАЗ виробництво автомобілів на електротязі не є чимось новим або унікальним. Свого часу завод виробляв і експортував за кордон легкові автомобілі з електричною силовою установкою, тому ми маємо досвід, який зможемо використовувати, з урахуванням сучасних викликів », – зазначив заступник Голови Правління з виробництва Корпорації УкрАВТО, Олег Папашев.

Тому зараз Запорізький автомобілебудівний завод веде подальшу роботу над ходовим екземпляром развозного фургона ZAZ VIDA Cargo EV, а також веде переговори з потенційними постачальниками силових установок, батарей і комплектуючих для комплектації промислових примірників.

Джерело:

autoconsulting.com.ua