Залізнична гілка в обхід України виявилася несправною

НАБУ: Посадовець «Укрзалізниці» нажився на шпалах на 13 мільйонів Поштівка
28 Лютого 2018, 00:00

Залізнична гілка в обхід України виявилася несправною

Народний депутат від НФ Дмитро Тимчук повідомив, що ділянка російської залізничної дороги Журавка – Міллерово, побудованої в обхід України, непридатна для експлуатації.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Станом на лютий 2018 року з’ясовується, що російські поїзди… повернулися на “стару” гілку. Тобто, як і раніше, йдуть по території України. Ось такий гучний “залізничний пук” Москви”, – розповів Тимчук.

Він написав, що за даними групи “Інформаційний опір”, побудовані дренажні системи виявилися несправними, а залізнична колія просіла до 1 метра.

“Причина просідання шляхів – в недотриманні технології прокладки шляхів у зв’язку з надвисокими темпами будівництва і корупційною ” економією” на вартості робіт, а також відсутністю облаштування прилеглої території поблизу колій (що російськими чиновниками зроблено тільки на папері), що і призвело до підмивання ґрунту. На думку залізничників, навесні ситуація з новою залізницею ще більше погіршиться у зв’язку з паводком”, – пояснив нардеп.

При цьому, за словами Тимчука, все це супроводжується інформаційною кампанією в прикордонних населених пунктах РФ, в ході якої поширюється інформація про нібито наміри України розібрати “стару” гілку і підготовку диверсій силами українських спецслужб на зазначених об’єктах залізничної інфраструктури.

Як відомо, ВАТ “Российские железные дороги” перевело всі поїзди південного напрямку на рух по новій залізничній лінії Журавка – Міллерове в обхід України.

За словами міністра транспорту Росії Максима Соколова, йдеться про 62 пари пасажирських поїздів і 30 пар вантажних поїздів.

До цього російські потяги південного напрямку, в тому числі Москва – Адлер, мусили проїжджати ділянку в Луганській області України та двічі перетинати державний кордон.