За відмову від браслета стеження нардепу Полякову в НАБУ пригрозили новою справою

Максим Поляков
25 Липня 2017, 12:04

Підозрюваний у причетності до незаконного видобутку бурштину член «Народного фронту» Максим Поляков ігнорує запобіжний захід, обраний для нього столичним судом

Національне антикорупційне бюро має намір відкрити кримінальне провадження стосовно депутата Верховної Ради Максима Полякова, якщо він не виконає рішення Солом’янського суду: не вдягне електронний браслет стеження і не здасть закордонний паспорт. Про це повідомляють «Українські новини» із посиланням на власне джерело в НАБУ.

«Якщо не буде виконувати рішення суду, ми відкриємо нове кримінальне провадження за невиконання рішення і знову будемо звертатися з поданням на нього в парламент», — сказав співрозмовник агентства.

Інших деталей в НАБУ поки не повідомляють.

Нагадаємо, 21 липня, за рішенням Солом’янського райсуду Києва, Полякову призначено заставу в розмірі 304 тис. 200 грн. Полякова також зобов’язали носити електронний браслет, здати паспорти, відмовитися від спілкування з іншими фігурантами провадження, не виїжджати за межі Києва чи Умані, а також прибувати до судді, прокурора або детектива за першим викликом. Також нардеп повинен сповіщати суд і прокурорів про зміну місця проживання.

Нагадаємо, 11 липня парламент зняв недоторканність із Полякова. Слідство вважає, що він замішаний у схемі незаконного видобутку бурштину.

13 липня генпрокурор Юрій Луценко вручив Полякову повідомлення про підозру.