З початку року кількість субсидій скоротили на мільйон домогосподарств

субсидії
26 Квітня 2017, 10:07

З початку нинішнього року кількість українців, які користуються субсидією на оплату комунальних послуг, знизилося майже на мільйон домогосподарств

Про це в ефірі повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

У Міністерстві припускають подальше зменшення, проте, за словами Реви, такого завдання, як зниження числа субсидіантів, немає.

“Якщо доходи домогосподарств зростають, значить їх частка в оплаті зростає. Якщо вони не ростуть, а зростають комунальні платежі, то зростає частка держави Сьогодні, коли комунальні платежі не зростають, а заробітна плата мінімальна заробітна плата зростає. Це свідчить про те, що частка людей у структурі оплати збільшується, а частка держави, відповідно, зменшується… Якщо це так, то що відбувається з масою субсидіантів – вони зменшуються природним шляхом. У нас всього 15 млн домогосподарств. На перше січня користувалося 7,5 млн, а зараз 6,6, тому що є такі, які отримують тверде паливо і вони за рік отримали, протягом першого кварталу будуть знову звертатися. Тобто реально це десь 1 -1,5 млн чоловік, ми прогнозуємо, можливо, зменшиться. Але це не означає, що ми поставили собі за мету взяти і скоротити їх усіх. Так ніхто не ставить завдання”, – сказав міністр.

Джерело:

espreso.tv