З наступного тижня в Києві почнуть курсувати 50 нових автобусів

3 Лютого 2017, 11:46

З наступного тижня в Києві на маршрути вийдуть 50 нових автобусів з низьким рівнем підлоги і кондиціонерами.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Нові автобуси курсуватимуть, зокрема, за новими маршрутами, які відкриють згідно з рекомендаціями Світового банку. Так, транспорт стане основою маршрутів № 118 “ст. м Чернігівська – ст. м Політехнічний інститут” та № 119 “вул. Смолича – Контрактова площа”.

Мер Києва Віталій Кличко оглянув нові автобуси, які через тиждень вийдуть на маршрути.

Кличко наголосив, що громадський транспорт столиці повинен стати хорошою альтернативою приватним перевізникам, які сьогодні підвищують тарифи на проїзд.

“У минулому році ми значно оновили рухомий склад комунального транспорту столиці. Зокрема, капітально відремонтували 260 одиниць рухомого складу. Закупили 61 тролейбус і 11 нових сучасних трамваїв з низьким рівнем підлоги. А також придбали 50 автобусів, які сьогодні тут оглянули, – зазначив Віталій Кличко. – Вже через тиждень вони почнуть курсувати на маршрутах у столиці – новими автобусами посилять існуючий рухомий склад, а на трьох маршрутах його повністю оновлять. Таким чином, скоротиться і інтервал руху столичних автобусів”, – розповів міський голова.

Він також зазначив, що за результатами тендеру були закуплені 50 автобусів МАЗ, які відповідають всім сучасним українським і європейським стандартам і нормам.

“Ці автобуси мають низьку підлогу, пристосовану для людей з особливими потребами, облаштовані кондиціонерами, екологічний стан відповідає Стандарт EURO-5”, – розповів Кличко.

Як повідомлялося раніше, Київ закупив тролейбуси, які можуть об’їжджати знеструмлені ділянки.

Джерело:

112