Ющенко отримав $1 млрд за передачу влади Януковичу – Москаль

Ющенко отримав $1 млрд за передачу влади Януковичу – Москаль Поштівка
31 Травня 2016, 15:03

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявляє, що екс-президент України Віктор Ющенко і керівники його Секретаріату Віктор Балога та Віра Ульянченко отримали майже мільярд доларів за «здачу» влади Віктору Януковичу. Про це йдеться на офіційному сайті Геннадія Москаля.

«Що ми шукаємо в «чорній касі» Партії Регіонів на два мільярди доларів, якщо майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній президент Ющенко і його глави адміністрацій Балога і Ульянченко», – написав політик. За його словами, це вже «всім добре відомо».

Також прикладом афери Ющенко він назвав «Лікарню майбутнього», яку так і не побудували.

«У фонд добровільно-примусово платили всі олігархи – по 10, 50, 100 мільйонів гривень. А прості громадяни, що наївно повірили в цю аферу, вносили добровільні пожертви хто скільки міг. У результаті гроші з фонду вкрали, ніякої лікарні ніхто не збирався будувати і не збудував. Це відверта корупція і зловживання владою з метою особистого збагачення, за які так ніхто й не притягнутий до відповідальності», – обурюється Москаль.

Він також запропонував Національному антикорупційному бюро зайнятися цим питанням: «Будь-яке антикорупційне бюро починає свою роботу з вищого керівництва держави, тому я пропоную почати з екс-президента України Віктора Ющенка. А від нього ниточки потягнуться і до «чорної каси» Партії регіонів, і до корупційних схем, за якими він здав владу Януковичу».