ЄС: Росія показала недостатній прогрес, санкції мають бути продовжені

ЄС: Росія показала недостатній прогрес, санкції мають бути продовжені Поштівка
26 Травня 2016, 10:49

Президент Європейської Ради Дональд Туск вважає, що санкції проти Росії будуть продовжені, оскільки РФ не продемонструвала необхідного прогресу у виконанні мінських угод. Про це він заявив напередодні зустрічі лідерів країн G7 в японському місті Сіма.

«Європейський Союз, як і всі країни G7, вважає, що ця криза (агресія Росії на Донбасі та анексія Криму) може бути вирішена лише у повній відповідності з нормами міжнародного права, з повагою до суверенітету України, її територіальної цілісності і незалежності», – повідомив Туск.

Президент Європейської Ради наголосив на тому, що позиція ЄС щодо санкцій проти РФ залишається незмінною і твердою: санкції будуть продовжені до виконання Мінська.

«Я хочу чітко заявити, що наша позиція щодо Росії, включаючи економічні санкції, буде залишатися незмінною, поки мінські домовленості не будуть повністю реалізовані. На жаль, в реалізації мінських домовленостей набагато менше прогресу, ніж ми сподівалися рік тому в Ельмау», – відзначив Туск.

«Я практично впевнений, що ЄС продовжить санкції. І я впевнений, що в червні нам не знадобиться особлива дискусія з цього приводу. Впевнений – ми ухвалимо рішення протягом ближчих 2-3 тижнів», – заявив Туск .

ЄС: Росія показала недостатній прогрес, санкції мають бути продовжені