ЄБРР дасть $10 млн одному з лідерів українського ринку експрес-доставки

ЄБРР дасть $10 млн одному з лідерів українського ринку експрес-доставки Поштівка"Міст Експрес" знайшов гроші для розвитку.
29 Листопада 2016, 20:46

Європейський банк реконструкції і розвитку надасть великому поштово-логістичному оператору ТОВ “Торговий дім “Міст Експрес” боргове фінансування $10 млн для розвитку та розширення її внутрішніх і міжнародних операцій.

Як зазначено в повідомленні ЄБРР, відповідний проект рада директорів банку схвалила 15 листопада цього року.

Основною метою проекту є розширення мережі прийому та доставки, розробка IТ-платформи і технології обробки на складах, точках прийому і доставки, розвиток внутрішніх і міжнародних логістичних центрів, просування бренду компанії і зниження викиду вуглецю в логістичному секторі.

Окрім того, проект супроводжуватиметься пільговим фінансуванням у рамках програми Green Logistics, що надається Глобальним екологічним фондом для підвищення енергоефективності та зниження викидів вуглецю в логістичному секторі.

Загальна вартість проекту становить $20 млн, йдеться у повідомленні ЄБРР.

Довідка Поштівки.

Поштово-логістичний оператор України ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» було засновано в 2005 році, її головний офіс знаходиться у Львові.  Підприємство належить до поштово-логістичної групи «Meest Group», яка сягає своїм корінням міжнародної корпорації МІСТ (Meest Corporation Inc., Торонто, Канада).  Компанія Міст Експрес разом із Новою поштою та Укрпоштою входить до трійки найбільших поштово-логістичних операторів в Україні, а серед приватних операторів поступається лише Новій пошті.

За інформацією офіційного інтернет-сайту компанії, її основною продукцією/послугами є: доставка відправлень між відділеннями («склад-склад»); доставка відправлень від Замовника «до дверей» Одержувача («від дверей до дверей»); адресна розсилка кореспонденції (рахунків, договорів, періодичних видань, POS матеріалів) у поштову скриньку чи безпосередньо «до рук» одержувача; доставка товарів дистанційної торгівлі (інтернет-магазинів, телемагазинів, компаній, що торгують за каталогом, MLM-компаній).

ЄБРР дасть $10 млн одному з лідерів українського ринку експрес-доставки