Януковича викликають на допит як підозрюваного

Луценко зачитав Януковичу підозру у державній зраді Поштівка
29 Листопада 2016, 14:54

Генеральна прокуратура України викликає на допит колишнього президента України Віктора Януковича як підозрюваного у справі про державну зраду і посягання на територіальну цілісність держави. Повістки опубліковано на сайті відомства.

Янукович має з’явитися 5 грудня і 9 грудня о 10 годині ранку до кабінету начальника слідчого відділу Головної військової прокуратури Генпрокуратури України для участі в допиті та виконанні інших процесуальних дій у кримінальному провадженні як підозрюваний. Відповідне повідомлення з’явилося на сайті Генпрокуратури у вівторок, 29 листопада. У повістці вказуються три адреси проживання Януковича: у Києві, у селі Нові Петрівці Київської області та в російському місті Ростові-на-Дону.

Напередодні генпрокурор України Юрій Луценко оголосив екс-президенту України Віктору Януковичу підозру за 110 і 111 статтями Кримінального кодексу (держзрада і посягання на територіальну цілісність держави).

У понеділок, 28 листопада, Святошинський районний суд Києва допитав Януковича в режимі відеоконференцзв’язку як свідка в справі про вбивство 48 активістів Євромайдану у Києві 20 лютого 2014 року.

Джерело:

Deutsche Welle