Як вибирати сонцезахисні окуляри для дитини

Як вибирати сонцезахисні окуляри для дитини Поштівка
26 Травня 2016, 10:14

Не за горами найбільш очікувана дорослими і дітьми пора року – літо. А значить попереду яскраве, спекотне сонце і безхмарне небо. І ось виникає питання: як вибрати своїй дитині сонцезахисні окуляри, яка форма оправи і тип лінз максимально захищатимуть очі від ультрафіолету дитячі очі.

Для чого дітям потрібні окуляри?

Кожній людині відомо, що більше за всіх часу на вулиці проводять діти. А сонце може завдати значної шкоди зору. Деякі мами вважають, що досить одягнути кепку з великим козирком, але цього мало. Ультрафіолетові промені можуть потрапити в очі дитині з будь-яких поверхонь (дахи, скло і тому подібне). Тому для збереження «гострозорих очей» у вашої дитини потрібно придбати сонцезахисні окуляри.

Як грамотно вибрати сонцезахисні окуляри?

Тепер перейдемо до найголовнішого питання: за якими властивостями треба вибирати окуляри для дітей?

Оскільки окуляри є аксесуаром, та більшість людей вважають за краще звертати увагу на форму, стиль і колір виробу, зовсім забуваючи про якість.

Вибираючи окуляри малюкові, зверніть увагу на спеціальне маркування, що показує міру захисту від ультрафіолетових променів. Рекомендується купувати окуляри зі знаком UVB400 – вищий показник захисту від сонячних променів.

Також на окулярах є певний номер, який показує в яких умовах рекомендовано носити пропоновані окуляри.

Таких номерів всього 5. Це:

“0” – мінімальний захист. Окуляри рекомендовані для не частого використання поблизу тіньових місць;

“1” і “2” – частковий захист. Окуляри для використання на прогулянках містом. Дають базовий необхідний захист, без особливого затемнення;

“3” – окуляри для відпочинку біля водойми. Якщо поєднати цей рівень захисту з поляризацією, то це буде найоптимальніший варіант;

“4” – найсильніший захист від променів. Такі окуляри призначені для яскравих сонячних променів в горах і спекотних країнах.

Також звертайте увагу на матеріал лінз. Буває три типи лінз:

– акрилові;

– скло;

– полікарбонатний пластик.

Які вибрати своїй дитині? Якщо окуляри купуються не для повсякденного носіння, то прийнятно вибирати лінзи з акрилу, оскільки вони легкі, досить удароміцні і порівняно недорогі.

Якщо ж малюк носитиме цей аксесуар дуже часто, то варто звернути увагу на окуляри з лінзами з полікарбонату. Незважаючи на усі їх позитивні властивості, є все ж один великий мінус – досить висока вартість.

Із скляними лінзами окуляри для дітей вибирати не бажано, оскільки вони істотно обважнюють окуляри і найголовніше не безпечні, оскільки мають низьку ударостійкість.