Як скинути гормональну вагу: 3 ефективні стратегії

толстая и худая
14 Липня 2017, 23:12

Мало хто знає, що деякі типи вправ і суворі дієти насправді змушують ваш жир відкладатися тільки швидше. Причина невдалих спроб повернути фігурі стрункість часом криється в гормональних порушеннях, адже саме гормони контролюють спалювання жиру на клітинному рівні.

Щоб повернути назад накопичення жиру в нашому тілі, необхідно контролювати вплив і прояви певних гормонів.

У цій статті ми розповімо вам про ефективні способи скинути гормональну вагу і про те, як запобігти її набиранню надалі.

Перш за все потрібно знати, що гормони – це крихітні хімічні речовини, які регулюють метаболізм і відповідають за наш апетит.

Які порушення в організмі сприяють набору гормональної ваги?

  • високий рівень кортизолу;
  • високий рівень інсуліну;
  • низький рівень трийодтироніну (Т3).

Дослідження показали, що у жінок жирові клітини в дев’ять разів більше “вперті”, ніж у чоловіків. Внаслідок цього жінкам виявляється набагато складніше позбутися зайвої гормонального ваги. Однак існують ефективні стратегії, які допоможуть його скинути.

Інтенсивні фізичні навантаження і жорсткі дієти вам при цьому не знадобляться. Завдання полягатиме в придушенні накопичують жир гормонів і активації жироспалюючих.

3 основні кроки, які допоможуть вам скинути гормональну вагу:

  • Правильний режим харчування.
  • Вибір правильних фізичних вправ.
  • Уникнення помилок в комбінуванні продуктів.

Режим харчування

Важливо пам’ятати, що не всяка дієта ефективна для позбавлення від гормональної ваги. Багато хто вважає, що вживання жирів призводить до його відкладення, але це не так.

Щоб отримати достатньо енергії для фізичних вправ, метаболічних процесів і виконання щоденних завдань, ви повинні вживати вуглеводи або жири. Саме ці макронутрієнти наповнюють вас енергією. Навіть білкова їжа в процесі глюконеогенезу перетворює надлишки амінокислот на вуглеводи.

Таким чином, дієта з низьким вмістом жирів призведе до того, що ви змушені будете вживати багато вуглеводів, щоб отримати необхідну енергію, а це сприяє набору ваги, втрати м’язової маси і уповільнення метаболізму.

Дослідження встановили, що зменшення в раціоні кількості вуглеводів і їх заміщення жирами тягне за собою придушення гормонів, що сприяють відкладенню жиру. Тому вживання правильних вуглеводів, білків і жирів допоможе скинути гормональну вагу.

Фізичні вправи

Далеко не всі види вправ сприяють скороченню гормональної ваги. Багато хто помилково вважає, що найефективнішим способом позбутися зайвих кілограмів є кардіотренування, про користь яких говорять і лікарі, і фітнес-інструктори.

Однак цей вид вправ не тільки не сприяє спалюванню жиру, а й впливає на підвищення рівня стресових гормонів, зокрема кортизолу.

У той же час інтенсивні силові тренування пригнічують цей гормон. Якщо замінити 20-хвилинне кардіотренування високоінтенсивним метаболічним, ви активуєте 3 головних жироспалюючих гормони, забезпечивши тим самим зростання метаболічно активної тканини.

Комбінування продуктів

В ході досліджень, які тривали 24 тижні, було виявлено, що низьковуглеводний раціон знижує рівень тригліцеридів в крові, прискорює втрату ваги, а також підвищує рівень холестерину ліпопротеїнів високої щільності набагато більше, ніж низькожирова дієта.

Інше дослідження встановило, що зменшення кількості споживаних вуглеводів допомагає втратити в 2,2 рази більшу масу, ніж скорочення споживання жирів.

Саме тому радимо вам віддати перевагу низьковуглеводному харчуванню, не відмовляючись при цьому від жирів. Перевівши клітини в режим спалювання жиру, дуже скоро ви помітите, що зайва вага почне відходити, що буде помітно і в дзеркалі, і на вагах.

Позбутися від гормональної ваги цілком реально, головне – дотримуватися правильних методик і підходити до вибору фізичних навантажень і харчування з розумом.