Як позбутися депресії

Як позбутися депресії Поштівка
19 Вересня 2016, 17:50

Депресія вже давно стала звичайним явищем. У фахівців вона означає як цілий комплекс емоційних порушень. Характеризується такими неприємними симптомами, як смуток, тривожність, відчуття розгубленості, безвиході і песимізм. У звичайному житті все це виглядає досить сумно.

У психіатрії активно застосовується метод лікування депресії медикаментозним способом. Але таке лікування перетворить вас на хроніка, який працює на аптеку. Тому бажано шукати альтернативу. Варто знати, що головна причина цього стану – зниження життєвого тонусу і малорухливий спосіб життя.

Тому перший спосіб лікування депресії – активний спосіб життя. Якщо немає лікарських протипоказань, робіть ранкову зарядку. Для початку витрачайте на це приблизно півгодини. Також бажано приділяти спорту певний час протягом дня.

Другий спосіб – повноцінний відпочинок. Причиною виникнення депресії може бути постійна втома. Відповідно, потрібен здоровий сон. Плюс збалансоване харчування. Їжте здорову їжу скільки хочете: фрукти, овочі, м’ясо і т.д. Якщо ви зараз депресуєте, забудьте про дієту.

Третій спосіб – спілкування. Якщо немає можливості потрапити до психотерапевта, телефонуйте подругам і друзям. В крайньому випадку, на телефон довіри. І розповідайте все, що у вас на душі. Краще друзів заздалегідь попередити про майбутній словесний потік  і попросити мовчки слухати.

Четвертий спосіб – приділяти більше уваги собі. Зайнятися своїм зовнішнім виглядом. Поміняти колір волосся, нігтів, для чоловіків – хоча б піну для гоління. Такі зміни піднімають настрій. Робіть собі приємності і насолоджуйтеся кожною хвилиною цього блаженства.

П’ятий спосіб – ароматерапія. Він дуже ефективний. Не слухайте нікого при покупці ефірної олії. Вибирайте собі ту, яка подобається вам. Краще за усе купити декілька пляшечок із різними запахами і почергово використовувати їх.

Як позбутися депресії