Як отримати плоский живіт без дієт і вправ

Як отримати плоский живіт без дієт і вправ Поштівка
16 Травня 2016, 10:23

Весна в повному розпалі, а літо настане всього через кілька тижнів, тому про струнку фігуру потрібно подбати вже зараз. Як зробити свій живіт плоским і красивим за допомогою 9 способів.

Коли ви стоїте або сидите – робіть це з прямою спиною. Наші м’язи влаштовані так, що за пряму спину відповідають не тільки м’язи спини, але і прес. Коли ваш хребет випрямлений, ваш живіт тренується втягуватися. Якщо самостійно контролювати свою поставу ви не можете, попросіть допомоги у друзів і колег, які нагадували б вам про це. Можна також залишити собі нагадування у вигляді невеликої таблички на столі зі словом “Випрямися”.

Зневоднення організму призводить до накопичення води в організмі. Ваша набряклість і жирові відкладення безпосередньо пов’язані з тим, що ваше тіло не вірить в те, що завтра ви не вб’єте його спрагою. Цікавий факт: горби верблюдів, що запасають для цих тварин вологу на довгі переходи, складаються з жирової тканини.

Ваш розмір живота безпосередньо залежить від вашої перистальтики. Простіше кажучи, чим рідше ви ходите в туалет, тим сильніше у вас хронічні запори. Поводження з власним кишечником передбачає, що ви йдете в туалет кожен раз, коли відчуваєте позиви, а не терпіть «до будинку».

Не їжте за комп’ютером або телевізором. Намагайтеся прожовувати їжу не менше 10 разів. Не перевантажуйте себе переварюванням того, що ви не розжували. Плюс, швидке поглинання їжі призводить до заковтування повітря в шлунок. Все це разом призводить до газоутворення і здуття живота.

Вживайте пробіотики: кефір, натуральні йогурти і ацидофілін. Це істотно полегшує переварювання і засвоєння їжі.

Проходьте в день хоча б 30 хвилин. Всім відомі поради про те, що можна просто перестати користуватися ліфтом, а по дорозі на роботу або додому пройтися зайві дві-три зупинки.

При жуванні жувальної гумки відбувається заковтування повітря в шлунок. Якщо вам потрібно освіжити дихання, використовуйте льодяники або спреї для порожнини рота.

Додайте в свій раціон продукти, багаті вітаміном D і комплексом вітамінів групи B. Вони впливають на вироблення гормонів, що відповідають за спалювання жиру. При цьому простими таблетками справі не допоможеш, адже вітамінні добавки у вигляді препаратів засвоюються гірше, відзначають медики.

Коли ви перебуваєте під впливом стресу, то починаєте більше і частіше їсти. Крім того, під час стресу підвищується вироблення гормону кортизолу, який відповідає за жирові відкладення в області живота. Таким складним способом наш організм намагається захистити внутрішні органи від зовнішнього середовища.