- Поштівка - http://poshtivka.org -

Як отримати біометричний паспорт через інтернет

Відтепер замовити біометричний паспорт можна через інтернет

Про це повідомив у Facebook один з організаторів та координаторів Порталу державних послуг Дмитро Дубілет.

Система iGov дозволяє замовити біометричний закордонний паспорт у 10-ти областях і в Києві.

На сайті електронних послуг можна заповнити анкету і оплатити квитанції. Сервіс дозволяє записатися в електронну чергу, заповнити заздалегідь всі необхідні документи (щоб не треба було на місці “ксерити”) і здійснити оплату.

Потім Ви отримаєте листа на пошту в якому буде вказано:

Як замовити біометричний закордонний паспорт через систему iGov: покрокова інструкція [1]

Вам потрібно прийти до підрозділу міграційної служби у обраний час з документами, що зазначені в листі та сплаченими квитанціями. Співробітник вносить необхідні дані до програми для оформлення закордонних паспортів.

Також для реєстрації потрібно надати такі документи:

Після опрацювання всіх зібраних даних та виготовлення самого паспорта Вам доведеться ще раз відвідати міграційну службу та забрати Ваш новий паспорт.

За словами Дубілета, нещодавно до сервісу було під’єднано ще кілька міст: Львів, Рівне, Херсон, Харків. Вишгород, Боярку, Бориспіль. Можна замовити оформлення біометричного паспорта у Києві та 10-ти областях: Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Херсонській та Хмельницькій.

На жаль, зараз попит на оформлення паспортів набагато перевищує можливості місцевих ДМС, також зараз ще не у всіх районних ДМС підключена апаратура для видачі паспортів.