Як очистити легені завзятим курцям

Як очистити легені завзятим курцям Поштівка
14 Червня 2016, 09:55

Куріння – пагубна звичка, позбутися від якої дуже складно. Навіть людям, яким це вдалося, ще довгий час доводиться відчувати на собі наслідки куріння. Зокрема, багатьох турбує характерний кашель. Він може не залишати досить довгий час. Особливо, якщо людина курила багато років. Для того, щоб позбутися від кашлю і нарешті вдихнути повітря на повні груди, необхідно очистити легені. Пропонуємо вам дізнатися, як же це зробити.

Фахівці стверджують, що позбутися від токсинів і очистити легені допоможуть певні продукти. Наприклад, ананаси, які містять бромелин. Корисний буде і часник. У ньому знаходиться алліцин, що розчиняє слиз. Багаті вітаміном С і магнієм яблука також будуть корисні.

Не менш корисний зелений чай, що містить антиоксиданти. Також важливо пити 1,5-2 літри води. Рідина допоможе вивести слиз і токсини, які накопичилися в легенях в результаті тривалого куріння.

Не обійтися і без дихальної гімнастики, яка змусить ваші легені працювати. Така гімнастика також позитивно позначиться на стані серцево-судинної системи. Курцям також корисно відвідувати баню.

Newsyou.info

Як очистити легені завзятим курцям