Ягоди, які здатні замінити таблетки

Ягоди, які здатні замінити таблетки Поштівка
18 Липня 2016, 13:37

У сезон ягід необхідно ловити момент і вживати їх в потрібній кількості, щоб не тільки насолодитися смаком, але і отримати максимальну користь. Не варто сприймати ягоди лише як смачні ласощі та неперевершений легкий десерт. Ми пропонуємо розглянути ягоди з точки зору їх цілющих властивостей для організму.

Для нирок і печінки

Кавун є добре відомою ягодою для нирок. Головне пам’ятати, як з улюбленим ліками, треба знати міру. Також для нирок буде корисним відвар шипшини, листя брусниці, і морси з журавлини та полуниці.

А для печінки ідеально підійдуть відвари з бузини та суниця.

Для зору

Всі знають про користь чорниці для очей і що з її допомогою можна коригувати і підтримувати гостроту зору. Але мало кому відомо, що такими властивостями володіє і чорна смородина, а також суниця, калина, глід і брусниця.

Проти стресу

Не обов’язково пити заспокійливі ліки після важкого дня, достатньо з’їсти жменю полуниці, або  персик, абрикос, виноград, які заспокійливо діють на нервову систему.

Особливі ягоди

Хочеться підкреслити особливо корисні властивості поширених ягід – це суниця, чорна смородина і журавлина, які нормалізують рівень холестерину і глюкози в крові, покращують кровотворення, сприяють зниженню артеріального тиску, мають протизапальний ефект і забезпечують організм необхідними речовинами.

Сезонні ягоди – це джерело корисних мікро- і макроелементів, які діють на організм краще, як штучно створені вітамінно-мінеральних комплекси.