Xiaomi презентувала трекер сну вартістю $10

Xiaomi презентувала трекер сну вартістю $10 Поштівка
2 Грудня 2016, 17:50

Існує безліч способів стеження за якістю власного сну. Одні для цього, не мудруючи, вважають за краще використовувати відповідну програму для смартфона. Інші, ставлячись до свого організму більш серйозно, купують спеціальний гаджет, як правило, поєднаний з трекером активності. Треті — продовжують справно чекати, поки хто-небудь випустить щось дійсно путнє. Наприклад, Lunar Smart Sleep Sensor.

Дископодібна новинка від Xiaomi вартістю всього 10 доларів США не намагається загравати з надлишковою функціональністю і виконує одну єдину задачу. Вона просто стежить за тим, як ви спите, реєструючи фази сну і мимовільну активність протягом ночі. Для цього пристрою не буде потрібно навіть прямий контакт з вашим тілом — досить покласти його під подушку або заправити в наволочку.

Lunar Smart Sleep Sensor, незважаючи на малі габарити, володіє інтелектуальним ПО і цілою системою датчиків підвищеної чутливості, які безперервно відстежують якість сну свого власника. Інформація про нічну активність передається на зв’язаний смартфон зі встановленим додатком по Wi-Fi-каналу, де візуалізується в зрозумілому користувачеві вигляді. На випадок безсоння передбачений широкий перелік порад і заспокійливих мелодій.

Гаджет є вкрай невибагливим до ресурсів, а тому здатний пропрацювати до трьох місяців в режимі активності після однієї години підзарядки. Крім того, Lunar Smart Sleep Sensor не є джерелом електромагнітних випромінювань, а тому може бути використаний навіть для контролю за якістю сну дітей і вагітних жінок. Пристрій сумісний зі смартфонами під управлінням Android 4.0 і новіше. Офіційні продажі почнуться в січні 2017 року.

Джерело:

Android Insider

Xiaomi презентувала трекер сну вартістю $10