WikiLeaks опублікувала список смайликів та мемів ЦРУ

9 Березня 2017, 11:46

В архіві секретних документів ЦРУ, опублікованому організацією WikiLeaks, знайшли інтернет-меми та добірку японських смайликів.

Про це пише Mashable.

Добірка включає різноманітні картинки, наприклад з “динозавром-філософом”, чи Бороміром (“Не можна просто взяти, і …”). Окрему увагу привертає анімоване зображення-фотомонтаж з колишнім президентом США Бараком Обамою, який розкидується доларами.

Крім цього, в документі, що називається “Japanese style Faces” (“обличчя в японському стилі”), міститься більше 400 емодзі, складених з різних літер, цифр і знаків пунктуації, у тому числі \_(ツ)_/ і σ_σ. Текстовими поясненнями супроводжуються лише деякі з них, зокрема ᶘ ᵒᴥᵒᶅ (“маленький тюлень”) ∩ (・ω・)∩ (“щасливий пес”).

Але в документі не вказана причина, чому ЦРУ знадобився такий список.

Видання висловлює припущення, що він міг бути корисний при перекладі текстів, що використовують мережевий жаргон.

Нагадаємо, що за даними Wikileaks, США начебто облаштували базу хакерів в німецькому Франкфурті-на-Майні.

Інтернет-платформа Wikileaks оприлюднила низку документів, які нібито отримані з Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів Америки. У більш ніж 8700 документах фігурують деталі щодо “шкідливого програмного забезпечення, вірусів, троянів, експлойтів “нульового дня” і систем “віддаленого доступу”, які, ймовірно, розробляють у відомстві.

Джерело:

ТСН, Mashable