The Washington Post опублікувала обличчя українських героїв

The Washington Post опублікувала обличчя українських героїв Поштівка image 1
19 Вересня 2016, 10:29

Впливова американська газета The Washington Post у розгорнутому недільному номері розмістила публікацію з фотографіями українських героїв які відстоюють Незалежність України та стоять на захисті свободи й демократії. Про це йдеться в повідомленні Посольства України в США, предає Укрінформ.

“Подивіться уважно на обличчя героїв” – йдеться у заголовку публікації, яка зображає портрети 63-х українських чоловіків і жінок, що проявили відвагу в захисті Батьківщини.

У тексті, розміщеному під фотографіями, нагадується про підписання 5 грудня 1994 року, Росією, США і Великою Британією Будапештського меморандуму щодо надання Україні гарантій безпеки від загроз або застосування сили проти її територіальної цілісності й політичної незалежності в обмін на відмову від ядерної зброї.

“У лютому 2014 року Росія окупувала український Крим. У квітні 2014 р. російські війська вторглися у східну Україну. В результаті агресії Путіна загинули більше 10 тис. українців, понад 2,5 млн осіб втратили свої домівки”, – наголошується в матеріалі.

Українські герої – воїни, волонтери, медики, капелани та журналісти сьогодні залишаються “єдиними й безумовними гарантіями безпеки й територіальної цілісності України”, підкреслюється в публікації.

The Washington Post опублікувала обличчя українських героїв