Визначено вік, у якому жінка найбільше схильна до зради

жіноча зрадаЖінки найбільше схильні до зради у 36 років. Таке дослідження оприлюднив популярний європейський сайт знайомств.
13 Травня 2017, 17:54

Бажання завести стосунки “на стороні” з’являється в жінки у шлюбі через 6-7 років після весілля – а це, в середньому, 36 років. Такі дані оприлюднив популярний європейський сайт знайомств Victoria Milan, цільовою аудиторією якого є одружені чоловіки і жінки. Їхнє дослідження показало, що ймовірність жіночої зради підвищується в певному віці.

Засновник Victoria Milan Сігурд Відав припускає, що через кілька років у шлюбі між подружжям пропадає “іскра”, в результаті чого жінки, позбавлені уваги і поваги з боку чоловіка, змушені компенсувати брак емоцій “на стороні”.

“Ймовірно, це пов’язано з тим, що чоловік не приділяє жінці належної уваги і поваги. Можливо, вони все ще люблять один одного, але через деякий час між ними пропадає “іскра”. Таким чином, вони змушені задовольняти свої фізичні потреби, а також заповнювати брак емоцій та уваги з іншим партнером, при цьому зберігаючи шлюб, який їх, по суті, влаштовує”, – говорить засновник Відав.

Дослідники з Великобританії провели соціологічне опитування та встановили, що подружня зрада трапляється вже в перші 5 років після одруження. 27% у молодих парах наважуються на цю зраду вже протягом першого або другого року шлюбу. Ще 36% зраджують своїм партнерам протягом третього-п’ятого року після весілля.

Джерело:

Maxim

Визначено вік, у якому жінка найбільше схильна до зради