Виробник швейцарських годинників почне випуск акумуляторів для електромобілів

30 Січня 2017, 17:07

Найбільша компанія-виробник годинників Swatch Group, що кілька років поспіль повідомляла про рекордні продажі, нещодавно заявила про намір освоїти випуск акумуляторів для електромобілів.

І хоча інвестори вважають цей план занадто витратним і нереалістичним, компанія розраховує вже до 2020 року отримувати від продажів акумуляторів 10-15 млрд доларів.

Swatch Group не збирається скорочувати виробництво годинників, хоча, за прогнозами, цього року прибутки компанії зменшаться на $8,36 млрд, інформує ixbt.com. Тож у компанії розуміють, що нова стратегія розвитку дуже доречна – зважаючи зростання популярності електромобілів (за деякими оцінками в 2030-му вони становитимуть дві третини транспортних засобів на вулицях багатьох міст), а отже і збільшення попиту на акумулятори.

Розробкою акумуляторів для електромобілів займається дочірня компанія виробника годинників Belenos Clean Power і фахівці технологічного інституту ETH в Цюріху. Технічні подробиці проекту поки що невідомі. Очікується, що акумулятори, в яких використовується компаунд на основі оксиду ванадію, перевершать літій-іонні за енергетичною ємністю, терміном служби, швидкістю зарядки і безпекою.

Джерело:

Ecotown

Виробник швейцарських годинників почне випуск акумуляторів для електромобілів