Випускникам роз’яснили, як цього року обирати предмети на ЗНО

Випускникам роз'яснили, як цього року обирати предмети на ЗНО Поштівка
17 Грудня 2016, 15:36

Обов’язковим для всіх випускників є складання незалежного оцінювання з української мови.

Випускники шкіл при складанні ЗНО обов’язково здають два предмети, а третій обирають на власний розсуд, незалежно від профілю школи чи класу. Про це йдеться у роз’ясненні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Як зазначається, обов’язковим є складання української мови, а також математики чи історії України (на вибір).

“У 2017 році як оцінки за державну підсумкову атестацію буде зараховано результати тестування з трьох предметів зовнішнього незалежного оцінювання. Перший обов’язковий предмет для всіх учасників – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій предмет – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія)”, – йдеться в повідомленні. 

Як наголошують у Центрі, вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання, але аж ніяк не від профілю класу чи школи. Також випускники шкіл мають право для зарахування оцінок державної підсумкової атестації обрати для складання ЗНО й математику, й історію України.

Джерело:

5 канал

Випускникам роз’яснили, як цього року обирати предмети на ЗНО