Восени субсидії візьмуть 9 мільйонів родин, – міністр

Восени субсидії візьмуть 9 мільйонів родин, - міністр Поштівка
27 Липня 2016, 14:45

Із початком опалювального періоду кількість родин-отримувачів субсидій на сплату житлово-комунальних послуг може зрости на 3-3,5 мільйона сімей до 9 мільйонів родин.

Про це заявив у середу журналістам після засідання уряду віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми прогнозуємо, що загалом у системі субсидій України буде перебувати до 9 мільйонів українських родин, тобто кількість субсидіантів збільшиться приблизно на 3-3,5 мільйона родин”, – сказав Розенко.

Водночас він підкреслив, що наразі у місцевих управліннях соцзахисту немає ажіотажу щодо оформлення субсидій. У цьому зв’язку він закликав громадян, які відчувають, що не в змозі будуть оплатити рахунки на сплату ЖКП з початком опалювального сезону, звернутися до відповідних органів уже сьогодні, аби уникнути черг.

“Ми звертаємося до всіх, що все-таки не варто чекати листопада, а треба йти й оформляти субсидію саме сьогодні, коли немає великого навантаження на місцевих органах влади, немає черг, коли можна все зробити у штатному режимі”, – підкреслив Розенко.

Розенко також додав, що для 5,5 мільйона родин перерахунок субсидій буде здійснено автоматично, без жодних додаткових звернень.

Восени субсидії візьмуть 9 мільйонів родин, – міністр