Влада почала збирати гроші на вибори-2019 – експерт

27 Серпня 2017, 11:38

Українська влада в 2017 році буде розплачуватися з близькими олігархами, і формувати виборчий фонд на вибори 2019 року за рахунок об’єктів, які відповідно до зобов’язань перед МВФ повинні бути приватизовані.

Про це заявив політолог Руслан Бортник, коментуючи систематичні провали приватизаційних планів влади.

«Щороку влада заявляє про намір отримати від приватизації 17-18 мільярдів гривень. Однак поки що дані наміри не реалізовуються. Приватизація підміняється націоналізацією серед іншого «Приватбанку», – підкреслив експерт.

За словами експерта, влада за рахунок енергокомпаній, які ще збереглися в державній власності, Одеського припортового заводу продовжує формувати виборчий фонд на вибори в 2019 році.

«Влада за рахунок цих активів розраховується з лояльними олігархами. Зокрема, з [бізнесменом Рінатом] Ахметовим, який багато втратив серед іншого через блокаду Донбасу, а також формує виборчий фонд», – підкреслив Руслан Бортник, прогнозуючи, що ці процеси будуть тривати.

Нагадаємо, відповідно до меморандуму з МВФ влада взяла на себе зобов’язання продати серед іншого Одеський припортовий завод, а також енергокомпанію «Центренерго». У 2017 році було оголошено про продаж держпакетів акцій ряду енергокомпаній. Держпакет акцій «Донбасобленерго» дістався Ринату Ахметову.

Джерело:

ГолосUA