Влада Індії не рекомендує туристкам носити короткі спідниці

Влада Індії не рекомендує туристкам носити короткі спідниці Поштівка
2 Вересня 2016, 14:12

Міністр культури і туризму Індії Махеш Шарма застеріг іноземок, які відвідують країну, від носіння коротких спідниць, особливо в невеликих містах. За його словами, цю саму рекомендацію можна побачити в спеціальному буклеті для туристів. Такі брошури, що містять правила відвідування країни і телефони рятувальних служб, роздають іноземним туристам в аеропортах.

За словами Махеша Шарми, іноземкам слід утриматися від носіння коротких спідниць і суконь заради власної безпеки. Особливо це важливо під час відвідування релігійних об’єктів або невеликих сіл з консервативно налаштованим населенням. Жінкам також не рекомендується гуляти ночами поодинці. Крім того, туристам рекомендують сфотографувати і відправити друзям номер таксі, в яке вони сіли.

Слова міністра слід розглядати в контексті великої кількості злочинів сексуального характеру, що відбуваються в Індії. Підраховано, що в середньому кожен день 92 жінки піддаються діям насильницького характеру.

Міністр зазначив, що його коментар з приводу носіння спідниць носить рекомендаційний характер і ні про який обов’язковий дрес-код не йдеться. «У мене дві дочки, – поділився міністр, – і я б ніколи не став вказувати жінкам, що вони повинні або не повинні носити». Проте він радить туристкам бути обережними.

Нагадаємо, що Індія вважається найнебезпечнішою країною для жінок. Йдеться як про іноземних туристок, так і про місцевих жительок.

Влада Індії не рекомендує туристкам носити короткі спідниці