Вірменська «Айпост» і RIA Money Transfer підвели перші підсумки спільної акції

Вірменська «Айпост» і RIA Money Transfer підвели перші підсумки спільної акції Поштівка
26 Серпня 2016, 12:32

Національний оператор поштового зв’язку Вірменії «Айпост» і третя за величиною у світі система грошових переказів RIA Money Transfer у рамках спільної акції вручили грошові призи та подарунки.

Акція стартувала з 1-го липня і триватиме до кінця року. У рамках акції кожен клієнт, який скористався послугами системи RIA, отримує можливість узяти участь у щомісячному розіграші, у ході якого за принципом випадкової вибірки переможцю вручать 100 дол. США.

За результатами випадкової вибірки був відібраний один клієнт, а також оператор «Айпост», який протягом липня здійснив найбільшу кількість угод за системою RIA.

Система RIA Money Transfer дозволяє клієнтам отримувати грошові перекази від близьких людей, що знаходяться за кордоном, протягом декількох хвилин. Клієнти «Айпост» також можуть відправляти кошти по всій системі RIA Money Transfer, яка включає в себе 150 країн і більше ніж 310 тис. пунктів обслуговування.

ЗАТ «Айпост» є національним поштовим оператором Вірменії, який має 875 поштових відділень, що знаходяться на території країни. З 2006 року ЗАТ «Айпост» було передано в довірче управління компанії Haypost Trust Management терміном на 5 років, після чого договір був пролонгований до 1 грудня 2016 року.

Вірменська «Айпост» і RIA Money Transfer підвели перші підсумки спільної акції