Відомий лікар розповів, як швидко знизити артеріальний тиск

19 Лютого 2017, 01:30

Підвищений артеріальний тиск – це проблема дуже багатьох людей. Статистика говорить, що кожен десятий житель планети страждає від гіпертонії. Про це захворювання можна говорити, коли тиск піднімається вище 120/80. У такому стані у людини відзначається головний біль, відчувається запаморочення, з’являється жар, обличчя червоніє, спостерігається сильне потовиділення. Кисті рук при цьому холонуть.

Високий тиск сьогодні є однією з найбільш поширених проблем зі здоров’ям, часто він викликаний курінням, вживанням солоної їжі, ожирінням, стресом і відсутністю нормального сну.

Крім того, якщо у вашій родині ця проблема передається від одного покоління до іншого, вам слід відноситися до цього серйозніше, ніж іншим.

Короткочасне підвищення тиску може бути наслідком прийому алкоголю, інтенсивної фізичного навантаження, надмірного вживання кави або чаю, використання лікарських препаратів

Ми хочемо поділитися порадою, як знизити високий тиск абсолютно безпечним способом. Цей засіб було знайдено відомим китайським лікарем Лу Хун Сеном.

Пункт 1-2.

Це лінія, яка починається відразу за вушних хрящем, і тягнеться до середини лінії шиї. Ви не повинні сильно тиснути. Потрібно обережно доторкнутися кінчиками пальців, від початку і до кінця лінії. Повторіть цей процес 10 разів на кожній зі сторін.

Пункт 3.

Ця лінія починається від мочки вуха і йде прямо до носа, де вона закінчується. Протягом 1 хвилини ніжно масажуйте цю лінію кінчиками пальців.

Китайські цілителі стверджують, що цей масаж має дивовижні ефекти і дійсно регулює високий тиск.

Після цього стан має покращитися. Якщо цього не сталося, викликайте швидку допомогу.

Нагадаємо, що відмінний природний засіб знизити тиск – стевія. Її рекомендується вживати при такому захворюванні, як цукровий діабет, адже екстракт трави впливає на рівень цукру в крові людини, нормалізуючи його. Також при підвищеному тиску використовується такий народний рецепт, як настій валеріани, насіння та олія льону.

При гіпертонії корисний свіжий сік моркви і петрушки, грейпфрута і апельсина. Намагайтеся якомога більше рухатися, обмежте вживання солі і спиртних напоїв, відмовтеся від куріння, виконуйте фізичні вправи. Обов’язково включіть в раціон свіжі фрукти, не забувайте про овочі. Особливу увагу зверніть на буряк – сік і салати з нього знижують тиск.

Відомий лікар розповів, як швидко знизити артеріальний тиск