Відкликають мільйон смартфонів

Відкликають мільйон смартфонів Поштівка
16 Вересня 2016, 09:31

Регулятори споживчої безпеки США офіційно оголосили про відкликання смартфонів Samsung Galaxy Note 7 . Телефони цієї серії самозаймаються. Це призводить до травм і матеріальних збитків. Людей, які придбали цей телефон закликають його повернути без вагань.

Напередодні компанія-виробник Samsung вже ініціювала добровільне відкликання смартфонів цієї серії. Натомість її розкритикували через те, що вона одразу не надала чіткої інформації про проблему або в який спосіб її можна розв’язати.

Згодом виробник заявив, що встановив причину інцидентів.

“Через помилку під час виробництва на пластини, які знаходяться в акумуляторі телефону, чиниться тиск”, – повідомили виробники.

Тиск призводить до зіткнення позитивного й негативного полюсів, в результаті виробляється надлишкове тепло. Водночас, для з’ясування “точних причин” загорання акумуляторів потрібні додаткові дослідження.

Компанія заявила, що проблема охоплює близько 2,5 млн смартфонів по всьому світу. За офіційними оцінками, у США близько 1 млн людей є власниками цих телефонів. Якщо раніше компанія пропонувала замінити телефон, тепер вона надає вибір між заміною або компенсацією його вартості.

Нагадаємо, в Україні цей телефон коштував 25 тис. грн. Зараз він знятий з продажів.

Відкликають мільйон смартфонів