Великий провайдер відключить телеканал Інтер

Нещодавно у Львові встановили білборд з вимогою відправити телеканал "Інтер" "на цвинтар".
4 Січня 2017, 13:38

Провайдер Ланет припинить мовлення каналів Inter Media Group.

Провайдер кабельного телебачення Ланет з 11 січня припинить трансляцію телеканалів Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Інтер+. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Ланет Мар’ян Івасюк.

За його словами, Ланет досяг у переговорах з медіагрупою компромісу з усіх критичних питань (синхронне підписання договорів, пакетне розміщення каналів у соціальному пакеті, розміщення каналів на перших кнопках і т.д.).

“Тим не менш, йдучи за реформаторським духом змін до закону “Про телебачення і радіомовлення” (щодо уточнення умов поширення програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги), спрямованих на лібералізацію економічних відносин учасників ринку кабельного телебачення, ми вирішили підтримати конкуренцію між медіагрупами і забезпечити додаткові можливості для незалежних телеканалів”, – зазначив Івасюк.

Тому, стимулюючи медіагрупи до конкуренції, у 2017 році в кабельній мережі Ланет ретранслюватимуться канали тільки трьох з чотирьох медіагруп.

Зауважимо, що таке рішення компанія прийняла, ѓрунтуючись на поточних рейтингах телеперегляду, згідно з якими канали Inter Media Group дивляться менше.

“На прохання дистриб’ютора групи Inter Media Group на час свят (до 10 січня) їхні телеканали продовжать ретранслюватися в нашій мережі”, – додав директор провайдера.