ВДНГ вилізла зі збитків і почала приносити дохід

27 Грудня 2016, 14:05

У 2016 році Національний експоцентр України «ВДНГ» показав зростання прибутків.

Про це повідомив директор з розвитку ВДНГ Макс Яковер, додавши світлину і написавши на своїй сторінці у Facebook: «Зранку головбух вислав таблицю з фінансовими результатами ВДНГ».

ВДНГ фінанси

Крім того, нещодавно Експоцентр України підписав меморандум про проведення виставки Агро-2017. «ВДНГ за контрактом, на відміну від минулих років, не просто надає територію, а виконує багато сервісів. Вартість контракту – більше 4,5 мільйонів гривень», – зазначив Яковер.

Наприкінці 2015-го Макс Яковер в інтерв’ю Cultprostir переконав, що ВДНГ закінчить рік із прибутком: «За результатами трьох кварталів ми перекрили операційні збитки, які на момент нашого приходу накопичилися за роки. До того ж, ми робимо все, щоб ця територія не тільки ожила, але й стала цікавою і привабливою для різних проектів – як фестивальних, так і більш інфраструктурних».

Цього року на території ВДНГ відбулися один із найбільших музичних фестивалів України, фестиваль мейкерів Kyiv Maker Faire, фестиваль крафтового пива Craft Winter Beers Fest і багато інших подій, а також відкрились нові локації, зокрема сферичний кінотеатр Teleport360. Зараз там триває масштабний святковий проект «Зима на ВДНГ».

 

Джерело:

Культпростір