Вчені знайшли найбільш небезпечний острів на планеті

Вчені знайшли найбільш небезпечний острів на планеті Поштівка
4 Серпня 2016, 11:04

Згідно із заявою біологів із США, невеликий острівець Кеймада-Гранді, що в 35 км від узбережжя Бразилії є найбільш небезпечним і найбільш важкодоступним місцем на Землі. Його розміри досить скромні, всього 0,43 кв. км, однак там мешкають отруйні змії, які становлять величезну загрозу для людини.

Інфраструктура острова являє собою єдиний маяк, що працює в автономному режимі. Люди на цьому клаптику землі серед океану з’являються вкрай рідко, так як отримати дозвіл на відвідування зазвичай не вдається навіть вченим, які працюють зі зміями. Звичайних туристів бразильська влада на Кеймада-Гради ніколи не пускає, хоча в його прибережних водах дозволений дайвінг, риболовля.

Найбільшу небезпеку для людей, які все ж потрапили на острів, несе змія ботропс. Людина, що отримала укус цього плазуна, загине в муках від омертвіння тканин. Крім неї на острові мешкають багато інших видів небезпечних змій, всього близько 4 тис. особин, що для такого маленької ділянки землі дуже багато. Тому вчені визнали Кеймада-Гранді найнебезпечнішим місцем на Землі і не радять його відвідувати.

Cikavosti.com

Вчені знайшли найбільш небезпечний острів на планеті