Вчені з’ясували, що таке «хороший день»

Вчені з’ясували, що таке «хороший день» Поштівка image 2
24 Жовтня 2016, 13:46

Точне визначення «доброго дня» дізнатися не так легко, адже для кожної людини ця категорія означає зовсім різні речі, але вчені все ж спробували встановити щось спільне і назвати день, який люди можуть вважати таким.

Дослідження передбачало розслідування, в рамках якого люди повинні були щиро розповісти про свої найприємніші випадки у житті. Для деяких подібний день пов’язаний з якимось вишуканим блюдом, розслаблюючим масажем, чудовою погодою, різними дрібницями і багатьма іншими речами.

Інші ж беруть до уваги більш значимі в житті події, наприклад, народження дитини, зустріч з коханою людиною або далеку подорож на довгий час.

Позитивні емоції – це і є той самий ключовий аспект, який об’єднує всіх людей в розумінні того, що є по-справжньому «добрий день».

Варто озвучити декілька емоцій, які є ключовими для створення такої дати в календарі. Це, в першу чергу, радість, захоплення, блаженство, екстаз, передчуття, здивування позитивного характеру, гордість, а іноді навіть світлий смуток.

Трохи поступаються в силі ефекту такі емоції, як полегшення, хвилювання, перемога і задоволеність. Ці емоції, в основному, пов’язані з чимось незначним.

Cikavosti.com

Вчені з’ясували, що таке «хороший день»