Вчені пояснили феномен Бермудського трикутника

Вчені пояснили феномен Бермудського трикутника Поштівка
27 Жовтня 2016, 11:47

Американські вчені висунули нову теорію, яка пояснює загадкові катастрофи кораблів і літаків між Маямі, Пуерто-Ріко і Бермудськими островами. У цьому районі, площею 500 тисяч квадратних кілометрів, протягом останніх ста років зазнали катастроф сотні кораблів і близько 75 літаків.

Аналіз супутникових даних показав: над так званим Бермудським трикутником є ​​незвичайні хмари шестикутної форми. Через них пориви вітру в цьому районі можуть досягати 270 км/год, а висота хвиль – 13 метрів і вище.

Великі хмари такого типу спостерігалися на заході Бермудського трикутника. Пориви вітру тут спрямовані від нижньої межі хмар вниз, до океану. Цей ефект вчені порівняли з дією авіабомби.

Словосполучення «Бермудський трикутник» вперше з’явилося в 1950-х роках. Імовірно, автором цього топоніму був письменник Вінсент Гаддіс, який опублікував статтю про таємничі зникнення морських і повітряних суден. Раніше мореплавці, в тому числі Христофор Колумб, розповідали про незвичайні події та дивні свідчення компаса в цьому районі Атлантики.

Вчені пояснили феномен Бермудського трикутника