Ваша печінка буде дякувати вас за випите пиво

хміль, пивоВченими було виявлено, що хміль, який входить до складу пива знижує ризик онкології
25 Травня 2017, 23:51

Німецькі дослідники прийшли до висновку, що напевно порадує любителів пива: цей напій шкодить організму людини найменшим чином порівняно з іншими напоями, що містять етанол. Нагадаємо, раніше вченими було виявлено, що хміль, який входить до складу пива знижує ризик онкології.

Нова робота, у ході якої було зроблено відповідний висновок про пиво, велася вченими з Єнського університету імені Фрідріха Шиллера. Їх піддослідними моделями були лабораторні щури.

У ході наукового експерименту самкам гризунів давалися різні спиртні напої – пиво з хмелем, особливе пиво, пиво, що не містить хміль, а також чистий етанол. Через 12 годин після вживання спиртного вчені сканували організм тварин і виявили цікаву закономірність. Виявилося, що ті з них, хто вживав пиво з хмелем, відрізнялися від інших меншим об’ємом жирових скупчень в печінці.

«Найбільше жиру в печінці ми зафіксували у мишей, які вживали етанол. Однак пиво без хмелю також було пов’язано з негативними наслідками. В результаті споживання цього алкогольного напою в печінці накопичувалося тільки трохи менше жирових відкладень, ніж у випадку вживання етанолу», – повідомили автори.

Вони вважають, що саме хміль, що міститься в пиві, дозволяє зменшити негативний ефект, вироблений алкоголем на печінку. Вчені вважають цілком можливим те, що хміль здатний знижувати концентрації вільних радикалів, що представляють загрозу організму у вигляді високого потенціалу для розвитку онкології.

Ваша печінка буде дякувати вас за випите пиво