В Японії створили мініатюрний електромобіль

В Японії створили мініатюрний електромобіль Поштівка image 3
24 Травня 2016, 15:21

 

Японські конструктори побудували авто з електромотором, маса якого становить всього 2 центнери. Зовні машинка більше нагадує м’яку іграшку. Розробкою цього «малюка» займалися інженери і дизайнери токійській компанії Rimono. Стало відомо, що серійний випуск «іграшкового» електромобіля почнеться вже в 2017 році. Про це повідомляє «Avtoblog.ua»

Кузов машини виконаний з пластмаси, саме це і надає електромобілю такого «дитячий» вигляду. Завдяки застосуванню надлегких матеріалів серійна версія автомобіля стала легшою на 120 кілограмів і важить всього 200 кг. Метал використовували при виготовленні крил, рами, капота, а також дверей, але з часом і їх замінять пластиковими аналогами. До речі, це дозволить збільшити запас ходу без підзарядки.

Важливий нюанс: незважаючи на застосування, здавалося б, абсолютно не міцного матеріалу при виготовленні кузова, конструктори з Rimono приділили велику увагу безпеці водія. Тому при створенні автомобіля використовувався надзвичайно міцний термопластик GFRTP, який на половину складається з скловолокна. Крім нього застосований матеріал CFRTP, який на третину складається з вуглецевого волокна. Сумарно, це дозволило збільшити міцність кузова втричі. Крім того корпус електрокара покритий поліуретаном, а також обшитий спеціальним поліестеровим полотном.

В Японії створили мініатюрний електромобіль