В уряді створили комісію з питань популяризації України

імідж України
8 Червня 2017, 08:44

Завданням нового органу є розгляд питань, пов’язаних з формуванням позитивного іміджу України в світовому інформпросторі.

Кабінет міністрів України створив міжвідомчу комісію з питань популяризації України на чолі з міністром інформаційної політики. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

Зазначається, що секретарем комісії призначено державного секретаря Міністерства інформаційної політики Артема Біденко.

Всього до складу комісії входить 8 представників державних органів, 2 радника прем’єр-міністра, 2 представника підприємств, установ і організацій та 5 представників громадських організацій, які сприятимуть популяризації України в світі і просуванню її інтересів в міжнародному інформаційному просторі.

Згідно з положенням, комісія є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабміну, завданнями якого є: сприяння в здійсненні заходів щодо реалізації концепції популяризації України, розгляд питань, пов’язаних з формуванням позитивного іміджу України в світовому інформпросторі, а також координація між відомствами в даних питаннях.

Організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення комісії здійснюється Міністерством інформаційної політики.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України ввів посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики.

Джерело:

Інтерфакс-Україна

В уряді створили комісію з питань популяризації України